Wiejska Zagroda karma mokra – wartościowy produkt dla Twojego psa

Każdy właściciel zwierzaka dba o to, aby jego pupil dostał najbardziej pożywną karmę. Właśnie dlatego powstała Wiejska Zagroda karma mokra, która jest nie tylko bogata we wszystkie składniki odżywcze, ale także smaczna. Nawet najbardziej wybredny piesek nie oprze się tak pysznemu posiłkowi.

Mokra karma dla psa

Większość psów dużo chętniej spożywa mokrą karmę. Ma ona intensywniejszy zarówno zapach, jak i smak. Właśnie dlatego w przypadku wybrednych piesków, które niechętnie jedzą, właściciele decydują się na kupno karmy mokrej marki Wiejska Zagroda. To posiłek, który będzie bardzo pozytywnie przyjęty przez każdego niejadka.

Warto wiedzieć, że ilość karmy powinna być podawana zgodnie z tabelką zamieszczoną na opakowaniu produktu. Dzięki temu zyska się pewność, że zwierzak dostarczy do swojego organizmu odpowiedniej ilości kalorii oraz składników odżywczych.

Jeśli chodzi o szczeniaki, opiekun powinien bardzo dokładnie odmierzać porcje jedzenia, ponieważ w trakcie fazy wzrostu piesek ma duże zapotrzebowanie na kalorie.

Wiejska Zagroda mokra karma – smaki dla każdego!

Warto wiedzieć, że Wiejska Zagroda karma mokra to duży wybór smaków i zróżnicowanych składów. Daje to duże możliwości każdemu właścicielowi wybrednego pieska. Warto co jakiś czas zmieniać smaki karmy, ponieważ takie rozwiązanie sprawia, że pieskowi nie nudzi się jedzenie tej samej karmy każdego dnia.

Nie można nie wspomnieć o tym, że główny składnik  wykorzystywany w karmach to dobrej jakości chude mięso, pełne białka. Dodatkowo w posiłku nie ma praktycznie w ogóle szkodliwego tłuszczu, dzięki czemu zwierzak nie przyswoi do swojego organizmu nie wartościowych składników. Dodatkowo w skład karmy wchodzą urozmaicenia w postaci pożywnych owoców takich jak gruszka. To wpływa nie tylko na zdrowie zwierzaka, ale również na większy apetyt.

Jakie smaki znajdą się w propozycjach Wiejskiej Zagrody karmy mokrej?

  • indyk z jagnięciną
  • królik z indykiem
  • kaczka z gruszką
  • dorsz z indykiem

Warto wspomnieć o tym, że wśród propozycji, jakie oferuje Wiejska Zagroda karma mokra, znajdą się opcje dla szczeniaków. To karma, która ma nieco inny skład od tej dla dorosłych psów. Szczeniaki potrzebują większej ilości witamin i składników odżywczych, aby prawidłowo się rozwijać.

Karma mokra marki Wiejska Zagroda to odpowiedni wybór dla każdego zwierzaka. Taka karma dostarcza prawidłowej ilości kalorii, witamin i jest bardzo potrzebna do prawidłowego rozwoju pieska. To idealna karma dla szczeniaków, które mają większe wymagania żywieniowe od dorosłego psa.